גן מחודש עם ראש חדש

אודות גן דני

"כָּל פִּנָּה בַּגַּן צוֹהֶלֶת
טוֹב כִּי בָּאתֶם יְלָדִים
בְּזִמְזוּם נִפְתָּח הַדֶּלֶת
הִכָּנְסוּ נָא שׁוֹבָבִים
"

גן דני הוקם... עוד כשאתם ההורים הייתם ילדים. (לפחות הצעירים מביניכם). הגן שלנו מהווה בית שני לילדים. אנחנו מאמינים שילד שנמצא באווירה חמה, אוהבת, תומכת ואמפטית, יאמין בעצמו וידע לגבש את זהותו העצמית בביטחון. צוות הגן שלנו מונה 9 אנשים נאמנים למטרות: הקניית דימוי עצמי גבוה, בטחון וקשר רגשי מלא באהבה, הגנה ובטחון. במטבח שלנו האוכל הכי טעים בעולם ויש לנו הסעות שאוספות את הילדים מכל רחבי העיר.

ועוד משהו חשוב - הגן שלנו מרושת במצלמות שעוזרות לנו לראות את הילדים שלכם בכל מקום, ולהבטיח את שלומם. כשאנחנו רגועים, גם אתם יכולים להירגע.

בגן דני קיימות שלוש קבוצות גיל:
 

פעוטון – גילאי שנה עד שנתיים
כיתת גן – גילאי שנתיים עד ארבע
צהרון – לבוגריי הגן הנמצאים בגני עירייה 
(צוות הגן אוסף את הילדים מגניי העירייה לגן דני לארוחת צהריים, פעילות/חוג).

 (נתון לשינויים בימים בהם יש חוגים או הערכות לקראת חגים, מסיבות, מזג אויר וכו')

ה"אני מאמין" של דני

"האני מאמין שלי הוא להיות מאושר. עבורי, האושר, הרווחה הנפשית, הוא הבסיס לצמיחה אישית, לחיים פוריים וליחסים בין אישיים מספקים. אני מאמין גם, שהאדם המאושר הוא זה שביכולתו לתרום באופן מיטבי לקהילה ולחברה".

ההחלטה להקים גן ילדים הייתה כרוכה במחשבה רבה, חיפשתי תחום בו אוכל להיות אני עצמי להוציא את הילד שבי ולבלות בחברת אנשים כנים וישרים – שהם בעצם הילדים. ידעתי את גודל האחריות את כובד המשימה ובמידה מסוימת את השליחות.

האמנתי באמונה מלאה שאעשה הכל כדי שהילדים בגן יהיו מאושרים. ואכן לאורך כל הדרך (מזה 20 שנים) המחשבה שמנחה אותי ואת צוות הגן היא מה יגרום לילדים אושר.

אני משקיע רבות בבחירת הצוות (אנו 9 אנשי צוות) מתוך אמונה שכאשר הדינמיקה בין חברי הצוות טובה זה מקרין על התנהלות הילדים בגן. אנו מחדשים ומגוונים את הפעילויות ושומרים על כבוד והערכה לילדים, כל ילד ואופיו.

ההתייחסות לילדי הגן כאילו הם ילדיי הפרטיים נשמרת לאורך כל הדרך.

לאור הצלחת הגן, כל שנה מגיעות אליי פניות מהורים, גננות ואנשי עסקים להקים גן נוסף.

ה"אני מאמין" שלי מנחה אותי לטפח את המקום האחד להיות נוכח בו במלוא העשייה ולא להתפרס על מספר מקומות, כל זה כדי שהאנרגיות כולן יופנו למטרה עצמה אושרם של הילדים ולא יוסטו לניהול ולשיווק.

:סדר היום בגן קבוע